Smocze

Forum o niezwykłych smoczych przygodach czyli Dragon Life

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2014-09-13 22:40:27

 Krys

Wszechmocny

Skąd: Glacienattia
Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 5608
Punktów :   
Smok: Apiderin
Wiek postaci: 26
Ewentualne obrażenia: Brak
Zdrobnienie imienia: Api
Autor avatara: Jamże
WWW

Apiderin

Imię/Godność: Apirdietin
Płeć: Samica (?)
Wiek: 26
Rasa: Krystal Dragon
Ród: Kordieryt

Charakter: Upiornie spokojna i mściwa smoczyca.
Nienawidzi nudy, ciekawym zajęciem dla niej może być choćby znęcanie się nad ,,przyjaciółmi'', których uważa za kompletnych idiotów.
Jest obojętna na losy  smoków wokół, bardziej ją zainteresuje to, do czego jej się przydadzą.
Czasami trudno odróżnić, czy zwraca się do kogoś z ironią uśmiechając się przy tym delikatnie.
Lubi prowadzić se sobą monologi w myślach.

Historia(min. 2 zdania) :
Jako jeden z ocalałych krystal dragonów jej gwarancją przeżycia był jeden z wielu wypadków. Nie chce opowiadać o tym, w jakich okolicznościach została ochroniona, ale według kronik jedno jest pewne: po ,,Dniu Zagłady'' jej obecność była opisywana dwoma słowami- ,,straszne oczy''.
Skrzydła prawdopodobnie od urodzenia miała zniekształcone, niezdolne do lotu, przez co, po osiągnięciu większej kontroli nad kryształem, pokryła je i ,,pochłonęła'' częściowo kryształem.

Dodatkowe:
-   Aktualnie jedna z przywódców grupek podlegających jednego z dwóch większych klanów.
- Pomarańczowe punkciki na skrzydłach poruszają się wzdłuż żyłek. Może sprawić, aby przygasły. Same błony są lekko metaliczne.
- Znaki na łapach znikają w momencie utracenia kryształów z głowy.

Wygląd:
http://i57.tinypic.com/xbbm2p.png


____________________________________________________
,,Gratulacje. W tym wszystkim tylko ja mam tą cholerną rację.''

Ninja zawsze widzi co robisz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deathway.pun.pl www.bitwy-pokemon.pun.pl www.wena.pun.pl www.okssokolostroda.pun.pl www.forumwbw.pun.pl